Автовиробники

Чим незадоволені покупці Hyundai Kona Electric?

Компактний електричний кросовер Hyundai Kona Electric, який недавно вийшов на ринок, в цілому знайшов популярність у атомобілістів. Це безсумнівно хороша машина з чималим числом переваг, однак виявилися і недоліки, про які розповіли автовласники Північної Америки. Вони поділилися враженнями від їзди на електромобілі від Hyundai з «зеленим» виданням InsideEVs.

Модель Hyundai Kona Electric зібрала невелику кількість негативних відгуків автовласників. Вони не фатальні, і для більшості не є перешкодою до придбання авто, однак про них корисно знати.

Цікаво, що скарги не були пов’язані з зарядкою електрокара поза домом. Іншими словами, з можливістю зарядити електрокар Kona на станціях швидкої підзарядки все нормально.

Що ж не подобається водіям в Hyundai Kona Electric?

Найбільше скарг надійшло на навігаційну систему, а саме, на карти. Власники хотіли б, щоб вони частіше оновлювалися, і інформація про нові пункти зарядки з’являлася вчасно.

Є також нарікання на шини Nexan, встановлені на авто виробником. Деякі вважали за краще їх змінити на інші, більш тихі, безпечні та ефективні, такі як Nokian WRG4.

Ще одна проблема, про яку згадали автовласники Hyundai Kona Electric, – це екран інформаційно-розважальної системи. Кожен раз, коли автівка заводиться, з’являється застереження про необхідність безпечного водіння і дотримання правил дорожнього руху.

Воно дратує, і вже точно не запобіжить аварії. Один водій навіть запропонував зробити повідомлення менш тривіальним, наприклад: «Привіт, радий знову тебе бачити, все системи працездатні, поїхали, розважимося».

Розташування деяких кнопок і перемикачів також стало предметом нечисленних скарг. Зокрема, кнопки запуску контролю тяги, прозорого дисплея (Head-Up Display / HUD) зліва від керма не відразу помітні в цьому місці. Деякі власники незадоволені конфігурацією кнопок перемикання передач.

І, нарешті “мертва педаль” (підніжка зліва від педалі гальма) вузіша, ніж слід було, що створює незручності для розміщення ніг.

Hyundai Kona Electric

Всі згадані недоліки вторинні і для більшості несуттєві, особливо в порівнянні з безперечними перевагами: дальністю ходу, відмінним екстер’єром, набором технологічних “фішок” (HUD хороший для початківців, наприклад).

Напишіть відгук

Scroll to top