Новинки

На автошоу в Пекині покажуть кросовер Skoda Kamiq

Компанія Skoda оголосила про дебют кросовера Kamiq, який призначений виключно для внутрішнього ринку Китаю. Прем’єра відбудеться на автосалоні в Пекіні, який відкривається в ці дні, повідомляє Autocar.

Kamiq покажуть разом з кросовером-купе Kodiaq GT. Таким чином, чеський автовиробник демонструє своє прагнення подвоїти продажі в Китаї до 600 000 автомобілів щорічно вже до 2020 року.

Зокрема, глава Skoda, Бернхард Майєр (Bernhard Maier), заявив, що дві нові моделі показують, що компанія «дуже серйозно ставиться до подвоєння бізнесу в Китаї».

Майер також повторив, що він хотів би привести Kodiaq GT в Європу в майбутньому, але виробничі потужності компанії в Старому Cвіті поки цього не дозволяють.

Skoda Kamiq

Skoda Kamiq, який в модельній лінійці знаходиться нижче Karoq, в Китаї буде конкурувати з такими моделями, як Hyundai ix25, Citroën C3-XR і Nissan Kicks. За розмірами він порівнянний з моделлю Karoq.

Кросовер побудований на локалізованій старій платформі PQ, а не на більш дорогій MQB. Kamiq оснащений абсолютно новим 1,5-літровим двигуном потужністю 110 к.с.

У 2017 році Skoda продала в Китаї 325 тисяч автомобілів – це найбільший результат компанії в окремо взятій країні. Для порівняння, в Німеччині, яка йде другою з продажів, реалізовано трохи більше 173 тисяч одиниць.

Джерело  – Autocar

Напишіть відгук

Scroll to top