Архіви

На автосалоні в Токіо дебютує концепт-кар Mitsubishi E-Evolution

Чимало електромобілів дебютує на Токійському автосалоні цього року, а серед них новинка від Mitsubishi – повністю електричний концепт E-Evolution.

Японський автовиробник прагне представити його не просто концепцією. Mitsubishi також запускає оновлену стратегію бренду за новим глобальним слоганом “Drive your Ambition” ( “Керуй своими амбіціямі”). Повністю електричному високопродуктивному кросоверу E-Evolution відведено місце в центрі цієї стратегії.

За останнє десятиліття компанія зіткнулася з безліччю труднощів, що призвело до зупинки виробництва в Європі і США. І те, що Mitsubishi була втягнута у «дизельний» скандал, тільки погіршило ситуацію. Однак Nissan, викупивши частину акцій Mitsubishi в 2016-му, націлився на пожвавлення бренду.

Альянс Renault-Nissan нещодавно включив Mitsubishi до свого плану з запуску 12 нових повністю електричних автомобілів протягом наступних 5 років. Нова стратегія бренду Mitsubishi є частиною цього плану, а E-Evolution може дати уявлення про нові електромобілі, які будуть виведені на ринок.

Тцунехіро кунімоті (Tsunehiro Kunimoto), головний дизайнер Mitsubishi:

Ми прагнемо створити автомобілі, які задовольнять бажання наших клієнтів завдяки видатному дизайну в поєднанні з міццю, автентичністю та ретельно продуманою функціональністю, якою відома Mitsubishi Motors.

Автомобіль має досить агресивний інтерфейс з великими повітрозабірниками, розташованими під фарами, які використовуються для охолодження електричних гальмівних супортів.

Технічні характеристики новинки поки не розголошуються, але про деякі технології, застосовані в Mitsubishi E-Evolution, було сказано. В основі силової установки автомобіля – система повного приводу, яка працює завдяки подвійному двигуну, і акумуляторна батарея великої місткості.

Тепер про технології.

Система EV: в концепті Mitsubishi E-Evolution використані високоефективні електромотори з значним крутним моментом, що живляться від акумуляторної батареєї великого об’єму. Вони забезпечують плавний хід і високу віддачу.

Цим електрокари відрізняються від транспортних засобів з ДВЗ. Батарея розташована у середині під кормою, і завдяки низькому центру тяжіння автівка максимально стійка при русі.

Система 4WD: виняткову продуктивність автомобіля забезпечуює тримоторна система. Один двигун приводить в рух передні колеса, він, за допомогою нової системи Dual Motor Active Yaw Control (AYC), з’єднується з двома задніми моторами через електронно-керований блок векторизації крутного моменту AYC.

Все це інтегровано в унікальну динамічну систему Super All-Wheel Control (S-AWC). Поліпшено тягове зусилля і ефективність при поворотах. Гальма E-Evolution оперативно і точно контролюють рух за допомогою електричних супортів, які замінюють звичайний гідравлічний супорт.

Ефект можна відчути і оцінити відразу, навіть на низьких швидкостях. Незалежно від місцезнаходження – місто, швидкісна автомагістраль або звивиста дорога, повністю електричний автомобіль завжди спритний і чітко керований.

Система AI: це «мозок» автомобіля, система штучного інтелекту, яка збільшує можливості водія. Безліч датчиків дозволяють миттєво зчитувати зміни в дорожніх умовах і русі, а також наміри водія, координуючи його дії незалежно від водійських навичок.

Завдяки легкості і безпеці управління автомобілем, водіння виходить на новий рівень. Спеціальна навчальна функція дозволяє системі AI передавати знання водієві і ненав’язливо покращувати досвід водіння.

Після визначення рівня кваліфікації водія система створює навчальну програму, яка дає поради через голосовий діалог і великий дисплей приладової панелі. В результаті, водії будь-якого рівня швидко освоюють автомобіль, він підлаштовується під водія, і водіння робиться легким і приємним.

Джерело: electrek

Фото – Mitsubishi

Напишіть відгук

Scroll to top