Архіви

На автосалоні у Франкфурті буде представлений концепт нового Smart

Smart інтригує тізером концепт-кара, який з’явився в Інтернеті. Відомо, що він буде представлений громадськості на майбутньому вересневому автошоу у Франкфурті.

Переднім бампером з декоративною світлодіодною решіткою він нагадує концепт Mercedes Vision Van, показаний рік тому. Поки немає інформації про назву новинки, ми знаємо, що вона реалізує CASE стратегію Daimler – Connected, Autonomous, Shared, Electric (пов’язує, автономна, розділяє, електрична), яка лежить в основі розробки електричних транспортних засобів з автономним керуванням.

Останні роки компанія Mercedes-Benz працює над створенням безспілотних автівок, вже проведена серія випробувань, що показали ефективність автономного водіння.

Про новинку відомо небагато, виробник хоче зберегти інтригу до офіційної презентації. Все, що поки можна сказати про концепт-кар від Smart, – він буде оснащений електричною силовою установкою та автопілотом, а також стане основою для створення міських автомобілів майбутнього, за словами виробника. Це буде ідеальний представник перевантажених трафіком міських доріг мегаполісів.

Джерело: Autonews

Напишіть відгук

Scroll to top