Мотоцикли Ducati отримають цифровий захист

Мотоцикли Ducati та автомобілі незабаром зможуть “спілкуватися” на відстані: електронна система взаємодії між цими транспортними засобами знаходиться у стадії розробки і покликана допомогти знизити кількість дорожньо-транспортних пригод, повідомляє AUTO-Consulting.

Нове програмне забезпечення стане своєрідним  цифровим захистом для мотоциклістів. У розробці беруть участь кілька компаній, в тому числі і Ducati.

Нагадаємо, що Ducati – це італійська компанія-виробник мотоциклів зі штаб-квартирою у  Болон’ї. Вона належить німецькій AUDI AG, яка, в свою чергу, входить до складу автомобілебудівного концерну Volkswagen Group.

Завдяки новій технології число аварій за участю мотоциклістів зі смертельними наслідками має знизитися не менш, ніж на третину, підрахували експерти.

Принцип роботи системи такий: з частотою 10 разів на 1 секунду вона буде сканувати навколишнє середовище в радіусі кількох сотень метрів. Дані про тип, швидкість переміщення, місцезнаходження та напрямок руху транспортного засобу будуть передаватися іншим подібним системам. Вони зможуть обмінюватися інформацією одна з одною. Якщо на близькій відстані від автівки виявиться мотоцикл, водій дізнається про це завдяки появі повідомлення на панелі приладів та звуковому сигналу.

Для роботи програмного забеспечення застосований стандарт WLAN. У комунікацію між транспортними засобами будуть залучені не тільки рухомі, але і припарковані автівки, щоб контролювати і убезпечити дорожню ситуацію в повній мірі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *