Молодий китайський електричний бренд Byton готує дві нові моделі

Китайський стартап Byton, що яскраво заявив про себе в січні на CES 2018, виставці споживчої електроніки в Лас Вегасі, представивши концепт електричного кросовера з автопілотом, готує ще дві моделі. Їх продаватимуть у США і Європі.

Перший автомобіль на базі Byton Concept EV запустять в серійне виробництво вже в наступному році. Базова версія кросовера з заднім приводом отримає 272-сильний електромотор і батарею на 71 кВтг, запас ходу – 400 км (250 миль).

Потужніший повнопривідний варіант забезпечать електричною силовою установкою з двома двигунами і батареєю на 95 кВтг загальної віддачею в 476 к.с. На одному заряді автівка зможе проїхати до 520 км (325 миль) шляху.

Спершу кросовер буде продаватися на місцевому китайському ринку, потім його виведуть на ринки США і Європи. Стартова ціна новинки, як було заявлено виробником, – від 45 тис. доларів.

Також компанія анонсувала чергову модель – спортивний седан, який можна побачити на тізерах. Концепт офіційно представлять через тиждень, 12 червня, на заході CES Asia в Шанхаї. За кросовером і седаном піде мінівен.

Byton – дорогий міжнародний проект з декількома офісами: у Китаї (відділи досліджень, контролю якості, інвестицій та маркетингу), Європі (Мюнхен, відділ дизайну), США (Силіконова Долина, відділ з програмного забезпечення і автономних технологій).

Один з інвесторів – найстаріша автомобільна компанія Китаю FAWAutomotive Works. Про майбутнє Byton говорити ще рано, але його швидкий і впевнений старт означає хороші перспективи.

Джерело: Byton

Фото: Byton Concept EV

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *