Молоді люди у Європі обирають кросовери Ford

Кросовери Ford
Покоління міленіалів має революційний підхід до витрачання грошей. Вони вмотивовані міцною громадянською свідомістю та схильністю орендувати, збувати, поширювати товари й послуги; і це змушує підприємства, зокрема, автовиробників, змінювати правила бізнесу.

4 з 5 міленіалів вважають, що за останні п’ять років кросовери Ford стали екологічнішими та витрачають менше пального. Позбувшись репутації паливних ненажер, ці авто стали об’єктом купівлі на ринку нових автомобілів для 1 з 4 представників покоління Міленіум.

За 2016-й продажі кросоверів Ford – компактного EcoSport, кросовера середнього розміру Kuga та повномірного Edge – у Європі зросли на 31% у порівнянні з 2015 роком. Минулий рік став найкращим з точки зору продажу Kuga та EcoSport. Кількість зареєстрованих кросоверів у Європі 2016 року склала 21%, тобто більше чверті усіх нових зареєстрованих автомобілів.

До речі, Ford планує презентувати абсолютно нову цілком електричну модель кросовера з проектним запасом ходу не менше 480 км – достатньо, щоб подолати відстань, наприклад, від Лондона до Парижу.

Торік компанія презентувала Європі три нових SUV; серед нових п’яти моделей, запланованих на 2020 р. буде нова модель, яка не має шкідливих викидів.

Джерело – «ТОВ Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер Форд в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *