Архіви

Моделі Jaguar Land Rover отримають нові позначення

Нову систему позначення має намір застосувати компанія Jaguar Land Rover до своїх моделей починаючи з 2018 модельного року, щоб спростити їх ідентифікацію. Першим стане Land Rover Range Rover Velar.

Завдяки літеро-цифровим індексам можна буде візуально визначити, двигун якого типу і потужності встановлений на автомобіль.

Так, наприклад, позначення D180 на базовій версії Range Rover Velar означає, що автівка оснащена дизельним 180-сильним мотором. Перший електромобіль Jaguar I-Page отримає індекс E400, який можна розшифрувати як “Е” – electric (електричний), “400” – 400 к.с.

Позначення P380 AWD на родстері Jaguar F-Type читаємо як “P” – petrol (бензиновий), “380”-потужність мотора у к.с., “AWD” – all-wheel drive (повний привід). Відповідно версія c 4-циліндровим 300-сильним двигуном об’ємом 2,0 л отримає індекс P300.

2018 Land Rover Range Rover Velar

2018 Land Rover Range Rover Velar

Не виключено, що разом з новою індексацією може з’явиться і нова опція “Відмовитися від зовнішнього шильдіка позначення моделі” для тих автомобілістів, хто не бажає, щоб інформація про двигун була розкрита. У деяких виробників така опція є, і її вподобали власники бюджетних версій.

Джерело: Автоконсалтинг

Фото – Jaguar Land Rover

Читати далі:

Залишити коментар

Scroll to top