Mitsubishi перегляне свою лінійку кросоверів: більше відмінностей, більше електрифікації

Mitsubishi перегляне свою лінійку кросоверів: більше відмінностей, більше електрифікації

В рамках Стратегії 2020 Mitsubishi реорганізує свою лінійку кросоверів. Три ключові моделі бренду – Outlander, Eclipse Cross і ASX будуть більше відрізнятися одна від одної. Крім того, компанія планує випускати більше електрифікованих автівок – гібридів, плагін-гібридів і повністю електричних.

Приєднавшись до Renault-Nissan 3 роки тому, автовиробник Mitsubishi отримав можливість використовувати платформи брендів-партнерів по альянсу.

Інсайдер повідомив, що автомобілі в лінійці SUV японського бренду будуть відрізнятися по довжині десь на 200 мм, аналогічно моделям Nissan – X-Trail, Qashqai і Juke. Іншими словами, Outlander в наступній ітерації додасть в довжині, а ASX стане коротшим.

Стратегія Mitsubishi полягає в тому, щоб урізноманітнити модельний ряд, як з точки зору розмірів, так і використовуючи електрифікацію.

Більше гібридів і чисто електричних модифікацій

Mitsubishi Outlander нової генерації традиційно отримає бензинові, дизельні та плагін-гібридні версії.

Новий Eclipse Cross буде доступний у вигляді гібрида і PHEV, а у ASX наступного покоління з’явиться повністю електрична модифікація, як можливо і у Mirage.

Дебютант автошоу в Женеві Mitsubishi Engelberg Tourer показав, як буде виглядати наступний Outlander з новою гібридною повнопривідною силовою установкою, в основі якої – 2,4-літровий бензиновий двигун, батарея 20 кВт-год і електромотори спереду та ззаду. Заявлений запас ходу на одному заряді – 71 км (по WLTP циклу).

Mitsubishi Engelberg Tourer Concept 2019
2019 Mitsubishi Engelberg Tourer – провісник наступного Mitsubishi Outlander

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *