Методи придбання автомобіля: кредит або накопичування коштів?


Методи придбання автомобіля: кредит або накопичування коштів?

Купити авто в кредит або збирати на повне придбання? Оцінимо обидва методи.

Ви однозначно замислюєтеся про придбання машини, адже почали читати цю статтю. Одне питання: купити авто в кредит зараз чи почати збирати на повне придбання машини?

У кожному методі є власні переваги та недоліки, кожний варіант Ви можете застосувати в житті. Проте якщо Вам потрібно зважити всі плюси та мінуси, вибрати 1 з двох методів, то варто прочитати цю статтю до кінця та визначитись з пріоритетним напрямом придбання.

Далі розглянемо особливості та дізнаємось, що краще: купити авто в кредит або дочекатись накопичення повної суми для придбання без боргів.

Пропозиція 1: купити авто в кредит.

Перспективний варіант придбання, адже щорічно українці все частіше обирають саме такий вид оформлення через високу швидкість отримання та можливість виплачувати вартість невеликими частинами за зручним графіком. На жаль, на таку статистику впливають економічні процеси, які стосуються гаманців кожного. Проте є і переваги: поки хтось накопичує на повне придбання, вартість машини може змінитись через валютні стрибки.

При підписанні договору розстрочки вартість закріплюється у документах, тому можна не хвилюватись про переплату. Також перевагою придбання в кредит є комфортний рівень життя, економія часу та відсутність зайвих контактів у громадському транспорті, які Ви отримуєте одразу з машиною.

Серед недоліків відзначають: необхідність сплачувати гроші за боргом, комісія за використання коштів. Де пропонуємо купити авто в кредит? В компанії ПланетАвто.

Український сервіс з 2006 року відкрив свої майданчики у 3 десятках містах, розробив сучасний сайт з онлайн підбору та пошуку машин, допоміг купити авто в кредит тисячам українців.

ПланетАвто пропонують оформити розстрочку від 10% вартості терміном на 5 років, вибрати машину можна на майданчику Вашого міста або онлайн на сайті компанії. Зацікавились? Перегляньте кращі машини та залиште заявку на отримання консультації на сайті ПланетАвто.

Пропозиція 2: збирати на повне придбання.

Цей варіант зрозумілий і звичайний для багатьох, адже десятки років тому тільки так можна було оформити машину. Збираєш, відкладаєш, економиш – потім купуєш машину.

Звісно, позитивними аспектами такого вибору є: відсутність комісій, страхових полісів, стартових внесків, компаній тощо. Проте недоліків також немало: потрібно витратити багато часу та нервів на накопичення грошей, довге очікування виконання мрії, відсутність комфорту та подорожі громадським транспортом (або на старій машині), стимул не завжди працює.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.