Архіви

Mercedes GLA наступного покоління: відомі перші подробиці

На початку січня 2017 року офіційно представлений оновлений кросовер Mercedes GLA. Рестайлінг проведено в середині життєвого циклу моделі, але вже зараз німецький автовиробник повним ходом розробляє її нове друге за рахунком покоління. 2019 Mercedes GLA: що вже відомо?
2018 Mercedes GLA

Mercedes GLA – поточна версія

Найкомпактніший і найдоступніший за ціною кросовер Mercedes наступної генерації буде представлений у 2019 році дещо пізніше прем’єри нового хетчбека A-Class.

Революційних змін у зовнішньому дизайні не очікується, але він стане більш суворим і спортивним. 2019 Mercedes GLA отримає повністю світлодіодну світлотехніку.

В основу кроссовера ляже передньопривідна архітектура MFA2. Це істотно перероблена версія сучасної архітектури MFA. Новий GLA трохи збільшиться у розмірах і отримає більш просторий салон.

У силовій лінійці очікуються новітні 2,0-літрові дизелі, в розробку яких німці інвестували 2,5 мільярда євро. Платформа MFA2 дозволяє використовувати гібридну установку.

Кросовер буде оснащений системою напівавтономного управління, новою версією інформаційно-розважальної системи COMAND і цілим пакетом систем активної безпеки.

Фото – Mercedes

Напишіть відгук

Scroll to top