Архіви

Mercedes відкликає 400 тис. автомобілів через несправність у рульових колонках

Компанія Mercedes-Benz оголосила про відкликання 400 тис. автомобілів через потенційно несправний компонент у рульових колонках, що може привести до спрацьовування подушки безпеки.

Під відкликання потрапили моделі А, В, С і Е класів, а також Mercedes CLA, випущені в період з листопада 2011-го по липень 2017 року.

«Винуватець» несправності – це так звана «годинна пружина». Вона дозволяє підтримувати електричний контакт між рульовим колесом і рульовою колонкою при повороті керма, це важлива деталь для сучасних багатофункціональних рульових коліс і подушок безпеки.

Потенційна проблема була виявлена ​​в заземленні пружин пошкоджених автомобілів, що в певних обставинах може привести до спрацьовування подушки безпеки рульового колеса. Mercedes повідомляє про 30 випадків по всьому світу, хоча з них, на щастя, не було жодного фатального.

Mercedes-Benz CLA

У компанії попереджають, що при наявності несправності повинен загорітися сигнал попередження; якщо це станеться, власникам слід зв’язатися з дилером Mercedes для проведення ремонтних робіт.

Джерело – Carbuyer 

Фото – Mercedes. На верхньому фото – 2016 Mercedes А-Сlass

Напишіть відгук

Scroll to top