Архіви

Mercedes розробляє конкурента Porsche Panamera

Чотиридверний прототип Mercedes-AMG GT вже потрапляв у камери фотошпигунів кілька тижнів тому. На цей раз майбутній конкурент Porsche Panamera був помічений під час проходження дорожніх тестів. Новинку як і раніше приховує не просто щільний, а “розумний”, як його називають, камуфляж, що природно для моделей на ранній стадії розробки.
2017 Mercedes-AMG GT Concept

2017 Mercedes-AMG GT Concept

Втім, вже зараз можна відзначити, що фари предсерийного прототипу відрізняються за формою від головної оптики концепту GT, представленого два місяці тому на Женевському автосалоні.

В іншому судити про дизайн нової моделі поки передчасно, хоча його загальна стилістика буде перегукуватися із зовнішністю Mercedes-AMG GT Concept.

Під капотом у прототипу, скоріше за все, знаходиться та ж 4,0-літрова “вісімка”, яка встановлюється на спорт-седан Mercedes-AMG E63 S. На останньому з мотора знімають більше 600 к.с. (850 Нм), але для майбутнього фастбека GT його потужність кілька знизять, враховуючи особливості конструкції кузова.

Женевський концепт мав гібридну силову установку потужністю 805 к.с., тобто платформа дозволяє її використовувати. Тому, не виключено, що в майбутньому таку модифікацію отримає і виробнича версія.

Серійний варіант новинки варто очікувати до 2019 року – не раніше.

Фото – Mercedes, CarPix

Напишіть відгук

Scroll to top