Архіви

Mercedes розробляє електричну версію S-Class

Mercedes S-Class вперше отримає електричну силову установку. Свого часу цю сімейну модель першою обладнали подушками безпеки, ременями безпеки з трьома точками фіксації і набором інноваційних функцій безпеки.

Точніше сказати, компанія розробляє не зовсім електричний S-Class, а скоріше лідера в класі – лімузин EQ S – один з 10 нових повністю електричних автомобілів від Daimler, які представлять протягом найближчих 4 років.

У той час як EQ S буде електрокаром, власне S-Class отримає гібридну версію з абсолютно новими батареями на відміну від інших Мерседесів, які обладнують м’яко-гібридною 48-вольтовою системою.

У минулому році показники прибутку Mercedes були рекордними, але потенційно торгові бар’єри в США і Китаї можуть привести до високої вартості розробки електромобілів і знизити прибуток компанії. Тому автовиробник прагне зробити локальне виробництво гнучкішим і використовувати додаткові можливості.

Партнерська компанія Daimler зробила прорив в електромобільному виробництві завдяки грошовим вливанням в розмірі 9 млрд євро. Бренд Smart також повністю переключиться на випуск автомобілів тільки на електротязі в найближчі роки, ставши першим серед автовиробників, хто вчинить такий крок.

Джерело: Motor 1

Читати далі:

Залишити коментар

Scroll to top