Архіви

Mercedes показав салон нового Гелендвагена

Легендарний Mercedes G-Class змінить покоління в 2018 році. Напередодні автосалону в Детройті, на якому відбудеться офіційний дебют позашляховика, автовиробник продемонстрував салон нового Гелендвагена. Поки тільки в Інтернеті.

Після численних шпигунських фотографій це перші офіційні знімки інтер’єру G-Class наступної генерації.

Гелендваген виробляється без істотних змін з 1979 року. Його остання ітерація не тільки побудована на новій платформі, але і отримала повний капітальний ремонт.

Дизайн салону нового Геліка перегукується зі стилістикою останнього сімейства E-Class. Двоекранний дисплей замінив аналогові циферблати старого автомобіля. Сенсорні елементи управління інформаційно-розважальної системи, такі ж, як в моделях S-класу, допомагають водієві керувати автомобілем, не відриваючи руки від колеса.

У автовиробника кажуть, що новий автомобіль робить крок вперед з точки зору якості і комфорту. Однак, в цілому, салон нового Геліка зберіг наліт аскетичности.

Наступний G-Class, як очікується, буде практичнішим, ніж його попередник. Переднє скло було переміщено вперед на 30 мм, задній простір для ніг збільшився на 150 мм.

Mercedes підтвердив, що всі автомобілі будуть поставлятися з сімома динаміками в стандартній комплектації. У списку опцій використовується система об’ємного звучання Burmester з 16 динаміками.

Пакет Active Multicontour Seat пропонує функції підігріву, охолодження та масажу сидінь, а також систему підтримки бічних подушок безпеки від S-класу.

Салон нового Гелендвагена зберіг аскетичну стилістику

Позашляховик Mercedes-Benz G-Class буде представлений в повному обсязі на початку наступного року. У продаж він надійде наступного літа.

Фото – Mercedes-Benz

Напишіть відгук

Scroll to top