Архіви

Mercedes оприлюднив перше відео розкішного кабріолета Maybach

На мотор-шоу в Лос-Анджелесі, яке розпочало свою роботу сьогодні, 16 листопада, Mercedes-Benz вперше продемонстрував модель S650 Cabriolet Maybach. Напередодні публічного дебюту автовиробник оприлюднив перший офіційний трейлер новинки, а також повідомив про її технічні характеристики.

mercedes-benz-s650_cabriolet_maybach-2017Mercedes-Benz S650 Cabriolet Maybach збудований на базі Mercedes-AMG S65 Cabriolet. Новинка отримала такий самий двигун – це 6,0-літровий агрегат V12 з подвійним турбонаддувом, який на піку видає до 620 к.с. потужності.

Головний конкурент Rolls-Royce Dawn, має пропорції, аналогічні базовому кабріолету S-класу, але відрізняється від нього численними хромованими акцентами, дизайном переднього бамперу та великими 20-дюймовими колісними дисками.

Оздоблення салону S650 Cabriolet Maybach, як можна побачити на відео, нагадує каюту дорогої яхти. Оскільки буде виготовлено всього 300 таких кабріолетів, то унікальні елементи обробки можуть бути виконані індивідуально на замовлення кожного власника, в тому числі різні варіанти дверей та приладової панелі.

Кабріолет Maybach коштуватиме приблизно 300 тисяч євро.

Leave a Reply

Scroll to top