Архіви

Mercedes GLB-Class проходить останні тести перед серійним виробництвом

Абсолютно новий кросовер Mercedes-Benz GLB вийшов на фінішну пряму перед запуском у серію. Практично товарна версія помічена фотошпигунами, які зазирнули навіть у салон.

На останніх знімках GLB-Class ще в камуфляжі, однак зі стилістикою компактного SUV тепер все зрозуміло. Новинка більш схожа на зменшений Mercedes GLC, ніж на baby-гелендваген, як раніше стверджували деякі журналісти. Перші прототипи дійсно були обвішані захисними пластиковими панелями, тому GLB і здавався «квадратним».

Насправді, новинка розроблена на компактній платформі MFA2. Конструктори Mercedes створили її для компактних передньопривідних моделей. За розмірами GLB-Class знаходиться між кросовером GLA, який більше схожий на хетчбек, та згаданим вище GLC.

Mercedes-Benz GLB

Фото салона не дуже інформативне, але, напевно, його дизайн перегукуватиметься з інтер’єром останнього А-класу.

Mercedes-Benz GLB

До силової лінійки увійдуть 4-циліндрові двигуни. Для Європи очікуються дизельні версії. Чи буде у GLB «заряджена» модифікація від AMG, наразі невідомо.

Оскільки GLB-Class позиціонується як універсальний автомобіль, то варто чекати на варіанти з повним приводом для більш впевненого почуття на грунтівці та неглибокому снігу.

GLB, швидше за все, дебютує у четвертому кварталі 2019 року. Кросовер випускатимуть на автозаводі Агуаскальєнтес у Мексиці.

Залишити коментар

Scroll to top