Архіви

Mercedes E-Class All-Terrain оцінений під 60 тисяч євро

Mercedes-Benz E-Class All-Terrain, представлений минулої осені, став першою моделлю автовиробника в сегменті “позашляхових” універсалів. Новинку вже можна замовляти в деяких країнах Європи. Зокрема, у Німеччині базова вартість All-Terrain становить 58,1 тис. євро.

Це дорожче на 4,7 тис. євро, ніж коштує універсал E 220d 4Matic Estate. Він є базовим для Mercedes-Benz E-Class All-Terrain.

Двигун у них один – 2,0-літровий 194-сильний дизель. Трансмісія також одна – 9-діапазонний “автомат”. Щоправда, для крос-універсала незабаром запропонують 3,0-літрову дизельну “шістку”.

Відмінность між моделями, головним чином, в кліренсі, якщо не брати до уваги захисний пластиковий обвіс та деякі декоративні елементи екстер’єру. All-Terrain помітно (на 29 мм) вище за E 220d 4Matic Estate, але це у максимально піднятому положенні.

Що означає “піднятому”? Підвіска у крос-універсала адаптивна. Висота кліренсу може змінюватися від 121 до 156 мм в залежності від дорожніх умов.

Додамо, що головні конкуренти Mercedes E-Class All-Terrain – Audi A6 Allroad Quattro та Volvo V90 Cross Country – дешевші. У тій таки ФРН перший універсал коштує від 55,8 тис. євро, другий – від 56,4 тис.

Фото – Mercedes-Benz

Напишіть відгук

Scroll to top