Mercedes-Benz Архіви

Mercedes-Benz GLE нового покоління знову став здобиччю фотошпигунів

Mercedes-Benz GLE наступного покоління буде абсолютно новою моделлю не тільки тому, що кросовер перейде на платформу MRA, запозичену у E-Class. Відбудуться істотні зміни зовнішнього і внутрішнього дизайну, пише Motor1. Передсерійний прототип новинки в черговий раз потрапив в камери фотошпигунів і, незважаючи на велику кількість камуфляжу, вже помітно, що кросовер отримає більш округлий кузов, ніж попередник.

Попереду вже видно ширші повністю нові головні фари з подвійними світлодіодними фарами денного світла. Задні ліхтарі в основному приховані камуфляжем, але навіть зараз видно, що вони нові.

Дивлячись на бічний профіль, очевидно, що новий GLE матиме більш короткі передні і задні звіси. Колісна база буде розтягнута, причому задні двері здаються трохи довші, ніж у нинішньої моделі. Це може означати тільки одне: просторіший салон з дивідендами з точки зору простору для ніг для задніх пасажирів.

Що стосується інтер’єру, то у нього буде багато спільного з новою E-Class.

2019 Mercedes-Benz GLE

2019 Mercedes-Benz GLE – шпигунське фото

Незважаючи на те, що він буде більше, GLE нового покоління фактично не стане важче. Навпаки, архітектура MRA знизить його масу, що, в свою чергу, підвищить продуктивність і ефективність.

У силовій лінійці очікуються бензиновий двигун M 256 (408 к.с.) і дизель OM 656 (313 к.с.). Про решту агрегатів інформації немає, але вони обов’язково будуть.

Новий Mercedes GLE повинні представити в 2018 році. У найближчі місяці з’являться більш виразні шпигунські зображення кросовера, та й камуфляжу буде менше.

Фото – Automedia, Mercedes-Benz

Напишіть відгук

Scroll to top