Автопром

Mercedes-Benz GLB запустять у виробництво в Китаї та Мексиці

Повністю нова модель Mercedes-Benz GLB недавно дебютувала. Автомобіль незабаром надійде у виробництво в Китаї та Мексиці. Очікуємо його в продажу до кінця цього року.

Mercedes представив «молодшого брата» свого знаменитого Гелендвагена: концепт-кар SC 037 був продемонстрований на Auto Shanghai 2019. Автовиробник сподівається, що він стане однією з найуспішніших моделей марки.

Тим часом, в компанії підтвердили, що товарну версію збиратимуть на заводах в Пекіні і Агуаскальєнтесі в Китаї та Мексиці. Ключовими ринками для новинки є Китай і США. Mercedes-Benz GLB повинен дістатися до автосалонів наприкінці 2019 року.

Mercedes-Benz-GLB_Concept-2019
2019 Mercedes-Benz GLB Concept

Що стосується версій, виробник, швидше за все, запропонує один з AMG варіантів: GLB 35 (з 2,0-літровим 306-сильним турбомотором) або навіть потужніший GLB 45 S з віддачею понад 400 кінських сил.

Платформа MFA2, на якій побудований Mercedes GLB, а також наявність переднього або повного приводу дають можливості для різних модифікацій.

Відомо, що Mercedes вже тестує повністю електричну версію EQB. «Молодшого брата» EQC повинні представити в 2021 році.

Будучи компактним кросовером, GLB, проте, пропонує три ряди сидінь для семи пасажирів, а також чимало позашляхових функцій.

В кінцевому підсумку, ми очікуємо появу кількох модифікацій і конфігурацій, в тому числі досить широкий діапазон двигунів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top