Mercedes-Benz Архіви

Mercedes-Benz буде випускати батареї для електрокарів в Таїланді

Все більше автовиробників поглядають у бік Азії як регіону для виробництва акумуляторних батарей для електромобілів. І без того не відчуваючи нестачі в європейських замовленнях, азіатські компанії будуть розширюватися. Сьогодні про плани інвестувати в “батарейний” бізнес заявив Mercedes-Benz.

Німці збираються вкласти 100 млн євро (1,2 млн доларів) в підприємство з виробництва АКБ, яке вже працює в Бангкоку. Партнером виступила місцева фірма Thonburi Automotive Assembly (TAAP).

Mercedes-Benz планує випускати батареї на шести виробничих майданчиках на трьох континентах, в рамках своєї стратегії зі створення до 2022 року електричної версії для кожної моделі марки.

Лінійка EV компанії буде включати 50 варіантів електрифікованих транспортних засобів, в тому числі повністю електричних, плагін-гібридних автомобілів і моделей з 48-вольтової системою.

Перший електрокар EQC очікувався на Женевському автошоу, але тепер повідомляється, що його запустять у виробництво в 2019 році.

Маркус Шафер, директор з виробництва Mercedes-Benz:

З нашим високим рівнем стандартизації виробництва батарей ми можемо почати випускати їх в будь-якому регіоні в короткі терміни і в потрібному обсязі.

Цікаво, що в Mercedes заявили про свої плани на наступний день після того, як Volkswagen повідомив, що до кінця 2022 року не менш ніж 16 заводів, що належать Групі, будуть випускати електромобілі. Причому акумуляторні батареї для них будуть надходити з Китаю і Європи, а північноамериканського виробника оголосять протягом цього року.

Джерелоautoevolution

На фото: Mercedes-Benz EQC

Читати далі:

Залишити коментар

Scroll to top