Mercedes-Benz A-Class відірвався від Audi A3 і BMW 1 Series

Mercedes-Benz A-Class відірвався від Audi A3 і BMW 1 Series

Результат продажів Mercedes-Benz A-Class в Європі за підсумками першого кварталу вразили. Хетчбек впевнено лідирує в преміальному компактному сегменті, значно випереджаючи своїх головних конкурентів – Audi A3 і BMW 1 Series.

У першій чверті 2019 року на європейському авторинку було продано 50 102 одиниць Mercedes A-Class. Це не просто багато, і кращий результат в сегменті. Попит на A-Class на континенті зріс на 34%, за даними CarSalesBase.com.

Для порівняння: вся лінійка Audi A3 за цей же період розійшлася тиражем 39 397 одиниць, а BMW 1 Series – 31 720 одиниць. Причому попит на обидві моделі впав на 3 та 11 відсотків відповідно.

Втім, в найближчі місяці картина може змінитися. Адже днями представлено нове покоління 2020 BMW 1 Series. Машину дуже серйозно допрацювали, перш за все, з точки зору технологій. Крім того, не за горами дебют абсолютно нової Audi A3.

Mercedes-Benz A-Class випередив конкурентів – Audi A3 і BMW 1 Series на авторинку Європи

Додамо, що в ТОП-10 компактного преміального сегмента авторинку Європи також увійшли Mercedes-Benz B-Class, BMW 2 Series Active / Gran Tourer, Mercedes-Benz CLA, Volvo V40, BMW i3, Mini Clubman і BMW 2 Series.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *