Архіви

Mercedes активно розкручує свій новий практичний спорткар

Ще напередодні автосалону в Женеві, який сьогодні почав свою роботу, Mercedes-Benz приступив до активної промо-кампанії з просування своєї останньої розробки в ніші спорткарів – “чотиридверки” AMG GT Coupe.

Крім видатних динамічних характеристик і класичної спортивної зовнішності, у новинки є ще одна перевага – вона практичніша за базову дводверну модель Mercedes-Benz AMG GT.

Майбутній реальний конкурент Porsche Panamera повинен привернути увагу більшої кількості потенційних покупців. Дводверне компонування, безумовно, підкреслює індивідуальність власника, але з практичністю класичних купе справа йде гірше.

Комерційний успіх Panamera говорить про те, що якийсь компроміс, а саме, наявність чотирьох дверей, цілком виправданий.

Саме тому AMG GT Coupe почали активно просувати ще до офіційної прем’єри, а в швейцарській столиці взято останній акорд.

І трохи технічних деталей. Як ми писали вище, чотиридверний AMG GT Coupe розроблений на базі дводверной версії AMG GT. Під капотом у спорткара знаходиться 4,0-літрова бітурбована “вісімка” з віддачею в 612 к.с. Очікуються і потужніші версії, в тому числі з гібридною силовою установкою.

Джерело: Motor 1

Читати далі:

Залишити коментар

Scroll to top