Mazda Авторинок

Mazda3 відтепер доступна з новітнім двигуном Skyactiv-X

Mazda3 нового покоління стала першою серійною моделлю марки, яка отримала абсолютно двигун Skyactiv-X. Остання розробка японських інженерів генерує до 180 к.с.

Компанія Mazda називає свій новий двигун Skyactiv-X першим у світі комерційним бензиновим агрегатом, у якому поєднуються іскрове запалювання бензинового двигуна внутрішнього згоряння із запалюванням від стиснення дизеля.

Розробка запалювання від компресії для бензинових двигунів давно стоїть метою інженерів Mazda. Skyactiv-X – це дійсно ексклюзив бренду.

З 2,0-літрового мотора знімають до 180 к.с. потужності і до 224 Нм обертового моменту. Mazda відзначає плавні тяглові характеристики, відмінний зворотній зв’язок і «видатне реальне споживання палива».

Що мають на увазі японські інженери, кажучи про «видатне споживання»? У комбінованому циклі на 100 кілометрів Mazda3 з двигуном Skyactiv-X в кузові хетчбек з механічною коробкою витрачає, як запевняють у автовиробника, 5,5 літра на 16-х дисках і 5,8 літра – на 18-х. У седана цей показник становить 5,4 та 5,6 літра відповідно.

На версіях з коробкою-автоматом витрата пального збільшується приблизно на 400-500 грамів.

Зазначимо, що ці показники отримані на тестах за стандартами WLTP, тобто вони дійсно доволі реальні. Нагадаємо, потужність двигуна сягає 180 к.с.!

Наразі Mazda3 з мотором Skyactiv-X пропонується тільки в Європі.

Leave a Reply

Scroll to top