Mazda Архіви

Mazda в Україні оголосила знижку в 50 тис. грн. на модель Mazda 6 Diesel

Українське представництво Mazda оголосило спеціальну пропозицію для Mazda 6 Diesel. У період з 7 до 31 серпня 2017 року цей стильний динамічний автомобіль можна буде придбати в дилерських мережах бренду зі знижкою до 50 тис. гривень.

Mazda 6 Diesel – це витончене втілення концепції «KODO-Душа руху», яке найбільш повно виражає філософію динамічного дизайну, розвитку, руху вперед. Це наочний приклад еволюційного переходу основного принципу Mazda JinbaIttai (єдність вершника і коня) на новий рівень якості.

У Mazda 6 Diesel використана найсучасніша технологія SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS. Вона забезпечує загальний контроль мотора, коробки передач, шасі і кузова для посилення відчуття єдності водія з автомобілем. SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS застосовує цілісний, зосереджений навколо людини підхід з миттєвим реагуванням і динамічним взаємодією між тим, то за кермом, і транспортним засобом.

Система контролю руху автомобіля GVC і набір передових технологій безпеки i-ACTIVSENSE надають впевненості в будь-яких дорожніх ситуаціях, роблять водіння комфортним.

Mazda 6 Diesel – володар хижого дизайну, передових систем активної безпеки і опцій преміум-класу.

Джерело: ДП «АВТО Інтернешнл» – офіційний імпортер і дистриб’ютор Mazda в Україні

Фото – Mazda

Залишити коментар

Scroll to top