Mazda радикально перебудовує виробництво заради нових моделей


Для випуску кросоверів CX-60 та CX-80 компанія Mazda масштабно реконструює автозавод у місті Хофу.

Mazda довго йшла до модульних платформ та виробничої гнучкості, яку вони забезпечують. Тепер японська компанія змінила свою стратегію, оскільки цього вимагають нові моделі, пише motor.es.

Кросовери CX-60 і CX-80, які Mazda випускатиме як для домашнього, так і для глобальних ринків, стали приводом до повної трансформації виробничої системи бренду на заводі в Хофу в Японії.

Перетворення на підприємстві було настільки радикальним, що його можна розглядати як нещодавно побудований комплекс. Конвейери були адаптовані для виробництва моделей різних платформ і з різними силовими установками: двигуни внутрішнього згоряння, гібридні або електричні.

Такеші Мукаї, старший виконавчий директор Mazda Motor Corporation, сказав у своїй заяві, що «більше половини об’єктів тепер налаштовані таким гнучким чином». Завдяки нововведенням значно скоротився час виробництва, а також інвестиційні витрати.

Нагадаємо, що Mazda має намір розширити свою модельну лінійку за рахунок кросоверів CX-50, CX-60 та CX-80. Крім того, японський автовиробник виводить на ринки свій перший 100-відсотковий електромобіль – кросовер Mazda MX-30.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.