Mazda Архіви

Mazda представить на Токійському автосалоні концепт-кар з роторним двигуном

Компанія Mazda готується представити на жовтневому автошоу в Токіо новий концепт, який є модернізованою версією концепту спорткара RX Vision, показаного на автосалоні в Лос-Анджелесі в 2016 році.

Очікується, що спортивний автомобіль Mazda буде оснащений двигуном внутрішнього згоряння роторного типу. Старт серійного випуску хочуть приурочити до сторічного ювілею компанії в 2020 році.

Ще виступаючи на мотор-шоу в Лос-Анджелесі глава відділення Mazda з нових досліджень та дизайну Кійосі Фудзівара (Kiyoshi Fujiwara) визнав, що команда розробників довгоочікуваного наступника RX-7 і RX-8 зіткнулася з кількома фінансовими і технічними проблемами, але продовжує роботу над роторним напрямком.

Г-н Фудзівара також заявив, що стежить за продажами нового CX-5, вважаючи, що якщо модель Mazda CX-5 покаже себе успішною на ринку, то шанс є і у виробничої версії RX-Vision.

І хоча в майбутньому роторні двигуни будуть електрифіковані – у формі м’якого гібрида або за 48-вольтовою схемою з використанням електричних турбокомпресорів, сьогодні мова йде тільки про новий “чистий” роторний ДВЗ без електрифікації.

Mazda RX-Vision Concept 2015

Отже, в 2020 році компанія планує запустити в серійне виробництво версію з роторним двигуном нового покоління, а згодом з’являться високопродуктивні модифікації.

Фото – Mazda

Джерело: AutoExpress

Напишіть відгук

Scroll to top