Mazda Нові авто

Mazda назвала дві найбільш перспективні моделі в Європі

Автомобільний ринок доволі позитивно сприйняв вихід Mazda3 нового покоління і компактного спорт-кросовера Mazda CX-30. Очікується, що обидві моделі стануть драйверами продажів марки в усьому світі упродовж 2020 року.

В європейському офісі компанії Mazda при підведенні підсумків продажів марки за три квартали 2019 року відзначили велику кількість позитивних рецензій на останнє покоління Mazda3, а також абсолютно новий кросовер CX-30.

Як відзначають в Mazda Motor Europe, обидва продукти цілком зможуть підняти продажі бренду у всьому світі протягом наступного року.

Новий двигун Skyactiv-X

Відзначимо, що Mazda3 відтепер буде доступна з інноваційним двигуном Skyactiv-X потужністю 180 к.с. і максимальним обертовим моментом в 224 Нм. Цей мотор відрізняє висока паливна ефективність. Як обіцяє компанія, середня витрата палива Skyactiv-X складе приблизно 4,3 літра на 100 км.

Втім, поки версії з новим мотором тільки збираються продавати. В Україні Mazda3 нового покоління з бензиновим двигуном Skyactiv-G обійдеться від 639 тисяч гривень, з дизелем Skyactiv-D – від 720 тисяч. Кросовер Mazda CX-30 на український авторинок наразі не постачається.

Перші кроки Mazda в сегменті електрокарів

У другій половині 2020 року в продаж надійде Mazda MX-30 – перший повністю електричний автомобіль японського автовиробника. На цей кросовер також покладаються великі надії, а в Європі вже можна оформити попереднє замовлення.

На MX-30 використовується силова установка e-Skyactiv. Запас ходу становить приблизно 200 км. Середньостатистичний європеєць проїжджає в день близько 48 км, американець – трохи більше, але, в будь-якому випадку, діапазон у Mazda MX-30 – цілком нормальний. Залишилося дочекатися тільки ціни.

І двигун Skyactiv-X, і електрокар MX-30 є серйозним внеском Mazda в екологічну скарбничку автомобільної промисловості.

Залишається додати, що за період з 1 квітня по 30 вересня 2019 року, як повідомили в Mazda Motor Corporation, в світі була продана 731 тисяча автомобілів марки. З них 202 тисяча реалізована в США, 121 тисяча – в країнах Європи.

Залишити коментар

Scroll to top