Mazda Зелений автосвіт

Mazda має намір запропонувати для Європи гібриди та електрокари

Компанія Mazda налаштована істотно переглянути свій модельний ряд для європейського ринку. Для відповідності новим вимогам з емісії вихлопних газів автовиробник представить на континенті повністю електричні та гібридні моделі.

Про плани підрозділу Mazda Europe в інтерв’ю виданню Automotive News Europe розповів його голова – Джефф Гайтон (Jeff Guyton). Японська компанія планує запропонувати європейцям економічні гібридні моделі, а також повністю електричні автомобілі.

Таким чином, Mazda зможе уникнути штрафів з боку ЄС за невиконання цілей зі скорочення викидів вуглекислого газу. Нові норми почнуть діяти з 2020 року.

Компанія запропонує м’яко-гібридні рішення в поєднанні з новітнім двигуном Skyactiv X. Останній, за словами Гайтона, дебютує в 2019 році на автомобілі, який буде представлений на автосалоні в Женеві в березні.

2019 Mazda 3
Кожна модель Mazda у Європі отримає модифікацію з гібридною силовою установкою

Глава європейського офісу Mazda повідомив, що версії з двигуном Skyactiv-X і помірно-гібридною трансмісією будуть у кожної моделі бренду, починаючи з 2019 року. Електромобіль з’явиться у 2020 році, а розетковий гібрид – у 2021 році.

Джерело: Automotive News Europe

Залишити коментар

Scroll to top