Навколо світу

Mazda має намір запропонувати для Європи гібриди та електрокари

Компанія Mazda налаштована істотно переглянути свій модельний ряд для європейського ринку. Для відповідності новим вимогам з емісії вихлопних газів автовиробник представить на континенті повністю електричні та гібридні моделі.

Про плани підрозділу Mazda Europe в інтерв’ю виданню Automotive News Europe розповів його голова – Джефф Гайтон (Jeff Guyton). Японська компанія планує запропонувати європейцям економічні гібридні моделі, а також повністю електричні автомобілі.

Таким чином, Mazda зможе уникнути штрафів з боку ЄС за невиконання цілей зі скорочення викидів вуглекислого газу. Нові норми почнуть діяти з 2020 року.

Компанія запропонує м’яко-гібридні рішення в поєднанні з новітнім двигуном Skyactiv X. Останній, за словами Гайтона, дебютує в 2019 році на автомобілі, який буде представлений на автосалоні в Женеві в березні.

2019 Mazda 3
Кожна модель Mazda у Європі отримає модифікацію з гібридною силовою установкою

Глава європейського офісу Mazda повідомив, що версії з двигуном Skyactiv-X і помірно-гібридною трансмісією будуть у кожної моделі бренду, починаючи з 2019 року. Електромобіль з’явиться у 2020 році, а розетковий гібрид – у 2021 році.

Джерело: Automotive News Europe

Новости партнеров на русском языке: AutoUniversum

Экологичный седан Audi A6 55 TFSI e quattro представлен официально

Экологичный седан Audi A6 55 TFSI e quattro представлен официально

Розеточный гибрид Audi A6 55 TFSI e quattro дал старт масштабной электрификации моделей немецкого бренда. Новый седан получил силовую установку мощностью 367 л.с. Цена экологической A6 составляет без малого 70 тысяч евро. Audi полным ходом электрифицирует свой модельный ряд. Речь идет не только о многообещающем полностью электрическом кроссовере e-tron, который наделал много шума на рынке, […]

Auto Bild назвал 2020 Volkswagen Passat лучшим выбором для бизнеса

Auto Bild назвал 2020 Volkswagen Passat лучшим выбором для бизнеса

Существенно обновленный 2020 Volkswagen Passat лишь в мае был представлен в Европе. В массовое производство новинка попала в августе, но уже успела получить массу хвалебных отзывов. Последний — награда от немецкого журнала Auto Bild. Одно из ведущих автомобильных изданий Европы назвало рестайлинговый Passat «Лучшим автомобилем для компании в 2019 году», сообщает Volkswagen Newsroom. Многочисленные сравнительные […]

Напишіть відгук

Scroll to top