Mazda CX-50 може дебютувати вже наприкінці 2021 року


Японський автовиробник запускає лінійку нових великих кросоверів під нову платформу і рядні шестициліндрові двигуни. Першим з них на ринок може вийти Mazda CX-50

Зовсім недавно в повідомленнях з Австралії говорилося, що компанія Mazda нібито має намір представити кросовер CX-5 наступного покоління на абсолютно новій платформі. Однак незабаром видання Car and Driver розвіяло ці чутки.

Як повідомили журналістам в компанії Mazda, інформація про нову архітектуру і трансмісії для Mazda CX-5 є невірною.

Японський автовиробник дійсно розробив нову подовжню архітектуру. Він представив її ще в 2019 році. Основними особливостями «візка» є задній привід, а також можливість використання 6-циліндрового рядного двигуна.

В Car and Driver припустили, що зазначена платформа ляже в основу абсолютно нової лінійки кросоверів: CX-50, CX-70 і CX-90. Ці назви вже запатентовані в США.

Більш того, австралійський сайт Wheels повідомляє, що дебют CX-50 може відбутися на автосалоні в Лос-Анджелесі в листопаді 2021 року. Навіть якщо це й не так, прем’єри нових моделей Mazda довго чекати не змусять. Можна собі уявити, у скільки обійшлася компанії розробка нової архітектури! Гроші потрібно відбивати.

Залишається відкритим питання: нові кросовери будуть випускатися разом з поточними або замість них? Mazda CX-3 і Mazda CX-30 наразі спокійно уживаються на ринку.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.