Архіви

Лінійку Cadillac поповнив вже четвертий кросовер

Преміальний бренд концерну General Motors прагне відповідати викликам сучасного авторинку. Лінійку Cadillac поповнив вже четвертий кросовер.

Автосалон в Детройті 2019 року стане місцем публічного дебюту кросовера Cadillac XT6 – четвертого представника класу SUV в модельному ряді марки.

З Escalade все зрозуміло: флагман добре відомий, оскільки виробляється доволі довго. Що стосується інших кросоверів Cadillac, то вони з’являються, як гриби після дощу.

Першим з нової когорти навесні 2016 року був представлений Cadillac XT5. Кросовер позиціонується як глобальна модель і продається не тільки в США, але і в Європі, і в Китаї. В КНР ще і виробляється.

На початку 2018 року дебютував компактний Cadillac XT4. Цілком ймовірно, що й він буде доступний не тільки американським покупцям.

І ось, зараз General Motors офіційно представив четвертий кросовер Cadillac XT6. Він займе нішу між Cadillac XT5 і величезним і дорогим Cadillac Escalade.

Новинка надійде у продаж в середині 2019 року. Ціни не називаються, але можна припустити, що прайси починатимуться десь від 60 тисяч доларів для авторинку США.

XT6 схожий на XT5 і XT4? .. Так, дуже схожий.

Leave a Reply

Scroll to top