Архіви

Лінійка Mercedes-AMG поповнилася зарядженим седаном

До купе і кабріолета в “гарячій” лінійці Mercedes-AMG E53 приєднався седан. Він отримав той ж вбудований 6-циліндровий турбомотор об’ємом 3,0 літра, який видає 429 к.с. і 521 Нм крутного моменту в поєднанні з м’якою 48-вольтової гібридною системою з стартер-генератором та електроприводним компресором у впускному тракті для скорочення тубронаддувом.

Потужність подається на всі чотири колеса за допомогою 9-ступінчастої автоматичної коробки передач, що є єдина запропонована з цією силовою установкою. Седан E53 оснащений пневматичною підвіскою зі спортивними настройками і так само швидкий, як і його 2-дверні “брати”.

Він розганяється до “сотні” за 4,4 секунди: також, як кабріолет E53 і вишуканіший седан CLS53, і на одну десяту відстає від купе. Автомобіль набирає максимальну швидкість 209 км/год (130 миль/год), яка обмежується електронікою.

Візуально седан E53 схожий на свої 2-дверні ітерації з його подвійними виступами в капоті, агресивним дизайном дифузора на задньому бампері і подвійними наконечниками вихлопної труби з кожної зі сторін.

В основному це типовий E-Class всередині, але зі стандартним рульовим колесом AMG. Опціонально доступні спортивні AMG-сидіння і обробка з вуглецевого волокна.

Седан надійде у продаж в кінці цього року, як і купе, кабріолет та CLS. Ціни поки не оголошені.

Джерело: AutoBlog

Читати далі:

Залишити коментар

Scroll to top