Lexus представить свій перший гібрид, що підключається та новий електрокар_1

Lexus представить чистий електрокар та розетковий гібрид

Новини прийшли від Lexus: компанія підтвердила, що розширить лінійку електрифікованих автомобілів за рахунок двох новинок.

Lexus розраховує, що до 2025 року на електрифіковані автомобілі марки буде припадати більше половини її світових продажів. Компанія вже подолала позначку в 2 мільйони продажів електрифікованих авто по всьому світу.

Два нових кандидата – це плагін-гібридний варіант вже існуючої моделі, ймовірно кросовера NX нового покоління, і серійна версія концепту Lexus LF-Z (на фото).

Перший автомобіль розділить архітектуру і силову установку з плагін-гібридом Toyota RAV4. У RAV4 віддача системи складає 302 к.с., а запас ходу на одному заряді – 74 км.

Що стосується другої новинки, то вона, швидше за все, отримає ту ж електричну платформу, двомоторне компонування та повний привід, що і Toyota bZ4X.

Концепт Lexus LF-Z має акумуляторну батарею на 90 кВт*год, яку можна заряджати на пункті швидкої зарядки потужністю до 150 кВт. Заявлений запас ходу – 600 км. У виробничої версії LF-Z повинні бути близькі характеристики.

LF-Z відрізняється унікальним зовнішнім виглядом із заниженим силуетом, «веретеноподібною» радіаторною рещіткою, круговою світловою смугою ззаду, новим логотипом Lexus. Очікуємо побачити на серійному LF-Z інноваційну систему керування автомобілем ‘steer-by-wire’ від Toyota Motor.

Lexus повинен представить свій гібрид, що підключається в цьому році, а електромобіль в наступному.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *