Авторинок

Легалізовані євробляхи створили бум на авторинку України

В першому півріччі цього року в Україні спостерігався значний зріст імпорту автомобілів з пробігом, в першу чергу, за рахунок іномарок, що були легалізовані.

В Україні продовжую зростати попит на імпортовані вживані автомобілі з США та Європи. Справжній бум створили так звані “євробляхи”, тобто автівки на іноземних номерах, які після прийняття відповідного закону поповнили ряди розмитнених транспортних засобів та отримали українську реєстрацію.

Сумарно з січня по червень 2019 було завезено (в тому числі легалізовано за рахунок  пільгових умов розмитнення) 250 тис. одиниць. Цей показник досить вражаючий для українського авторинку, бо в шість разів перевищує цифру за аналогічний період минулого року.

AUTO-Consulting проаналізував вікову структуру ввезених ТЗ. 40% від всього автомобільного імпорту припадає на легковики віком 9-15 років, старше 16 років – 39%, 3-5 років – 9%, 6-8 років – 10%, до 2 років – 1 %.  

Середній вік імпортованих автомобілів на первинному ринку склав 13 років. Серед тих авто, які перепродаються на вторинному ринку, він ще більший – 14,5 років.

В цілому середній вік авто в українському автопарку становить 21,5 рік

Минулого місяця середній вік склав менше 9 років, на авто молодше 8 років припало 50% поставок.

Напишіть відгук

Scroll to top