Land Rover візьме участь в ралі Дакар 2021 з серійним Defender

Land Rover візьме участь в ралі Дакар 2021 з серійним Defender

Товарну версію Land Rover Defender 110 останнього покоління випробують на міцність на одному з найекстремальніших ралі на планеті.

Компанія Land Rover отримала можливість ще раз продемонструвати свій новий позашляховик Defender в суворому випробуванні. Йдеться про ралі Дакар 2021 року – складніше випробування не придумаєш!

Два серійні автомобілі Defender 110, повідомляють у автовиробника, будуть використані в якості допоміжних транспортних засобів підтримки команд Prodrive і Bahrain Raid Xtreme.

Дефендери перевозитимуть членів екіпажу та інвентар для команди. Крім того, позашляховики стануть тим притулком, де учасники ралі будуть відпочивати, харчуватися і спати. На машинах встановлені ​​розкладні сходи на дах, що полегшує доступ до багажу і обладнання команди.

Позашляховики обладнані пакетом Explorer. Крім сходів, ця комплектація включає багажник Expedition, піднятий повітрозабірник, захист колісних арок і бічний контейнер для зберігання речей та інструментів.

Ралі розбиті на 12 етапів загальною протяжністю 7 646 км. Умови будуть по-справжньому екстремальними: піщані дюни, бруд і скелі.

У Дакарі візьмуть участь Land Rover Defender 110 з 6-циліндровими бензиновими двигунами Ingenium потужністю 400 к.с. і м’яко-гібридною технологією.

Джерело: Land Rover

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *