Land Rover Архіви

Land Rover випустить конкурента Mercedes X-Class до 2020 року

Компанія Land Rover планує розширювати лінійку Defender і випустити пікап до 2020 року. Стандартний Land Rover Defender буде представлений в цьому році, його вихід приурочений до 70-річчя марки. Готуються і інші версії, повідомляє видання Autocar.

Новий пікап призначений не тільки для ринку США, але і Європи, де він позмагається з “братом” Nissan Navara – Mercedes X-Class. Очікується вихід Defender і на ринки, що розвиваються – Африки та Південної Америки, де у моделі сильні конкуренти марки Toyota – Land Cruiser і Hilux.

З огляду на, що гібридні і електричні силові установки не дуже популярні там, де пікап Land Rover Defender потенційно матиме хороший попит, автомобіль оснастять бензиновими і дизельними 2,0-літровими агрегатами серії Ingenium.

Новий пікап буде заснований на Дефендері з довгою колісною базою. Швидше за все, це буде варіант з однією кабіною, оскільки 2-кабінний формат складно адаптувати під платформу автомобіля.

Щоб задовольнити різні клієнтські запити, плануються кілька версій моделі, від спартанської до розкішної, як X-Class.

Пікап Land Rover Defender

Основну і преміальні модифікації будуть випускати на новому заводі в Словаччині. Виробництво простіших рудиментарних версій – для американських ринків, ймовірно, налагодять на новому підприємстві бренду в Мексиці.

На фото вгорі: Land Rover Defender Works V8 (2018)

Leave a Reply

Scroll to top