Land Rover спробує зробити новий Defender не надто дорогим

Land Rover спробує зробити новий Defender не надто дорогим

Позашляховик Land Rover Defender нового покоління, який зараз розробляється, буде трохи дорожчим за останній Discovery.

Британський автовиробник буде прагнути до зниження вартості моделі Defender наступної генерації. Очікується, що ціна нового позашляховика буде лежати десь між 53 тисячами доларів (саме стільки коштує Land Rover Discovery) та 67 тисячами (Range Rover Sport).

Причому новий Defender як за грошима, так і за габаритами, буде ближче до Discovery. Цей фактор обумовлений тим, що багато шанувальників легендарного позашляховика використовують його як робочу конячку і не будуть готові доплачувати за деякі необов’язкові для всюдихода опції.

Land Rover Defender проектують на новій платформі Modular Longitudinal Architecture (MLA), тобто він вже не буде рамним. У компанії запевняють, що новинка отримає чудові позашляхові характеристики.

До речі, візок MLA дозволяє розробляти plug-in-гібридні версії. Це означає, що у нового Defender цілком може з’явиться екологічна модифікація. Не будемо забувати, що саме високий рівень вихлопних газів привів до того, що попередній позашляховик в останні роки продажів був заборонений до імпорту в США, хоча в Європі він ще вироблявся.

Якщо говорити про випуск 2020 Land Rover Defender, то не виключено, що модель збиратимуть не в Великій Британії, а на новому заводі в Словаччині, де сьогодні вже виробляють Discovery. Це дозволить знизити собівартість моделі за рахунок більш низької заробітної плати працівників підприємства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *