Архіви

Land Rover представив оригінальну спецверсію Range Rover Evoquе

Перший компактний кросовер Land Rover – модель Range Rover Evoquе – дебютувала у 2011 році. Відтоді з виробничої лінії заводу Хейлвуд (Halewood) у Великій Британії зійшли 600 тисяч автомобілів. Попит на кросовер, продовжує зростати. Щоб відзначити шість років успіху, Land Rover анонсувала вихід нової версії Range Rover Evoque – Landmark Special Edition.

Завні спецверсію відрізняють особливій відтінок кузову Moraine Blue, контрастний панорамний дах кольору Carpathian Grey, 19-дюймові диски Gloss Dark Grey і решітка радіатора Graphite Atlas.

Range Rover Evoque Landmark Special Edition

Range Rover Evoque Landmark Special Edition

Темно-сірі акценти використані і в інтер’єрі: матове оздоблення центральної консолі, шкіряні сидіння Ebony з контрастним швом кольору Lunar і перфорованою центральною секцією сидінь.

Landmark Special Edition буде поставлятися з новітніми технологіями компанії, включаючи опціональну систему InControl Touch Pro з 10-дюймовим дисплеєм, додатками Spotify і точкою доступу 4G Wi-Fi.

Додаток Remote Premium для смартфонів або смарт-годинника дозволяє власникам перевірити рівень пального, стан блокування, розташування і навіть попередній нагрів або охолодження салону, а також відображає трафік в реальному часі, надає дані супутника, інформацію про погоду, останні новин та ін.

Джеррі Макговерн, директор із дизайну Land Rover, каже:

Те, що робить Range Rover Evoque таким особливим є його актуальність. Дизайн залишається сучасним і яскравим. Саме Range Rover Evoque сприяв залученню нового прогресивного покоління покупців, в тому числі сприяв зростанню жіночої аудиторії.

Його успіх дав нам впевненість в подальших кроках та нових ідеях, які були реалізовані Range Rover Evoque кабріолет. Сьогодні ми святкуємо шестиріччя моделі та представляємо Range Rover Evoque Landmark Special Edition.

 

Кожні 170 секунд із заводу сходить новий Range Rover Evoque, включаючи модель у кузові кабріолет, що випускається в Halewood з 2016 року. 80% виробництва експортується на 130 ринків по всьому світу з додатковим виробництвом в Китаї і Бразилії для задоволення попиту на внутрішніх ринках.

Evoque найбільш титулований автомобіль в сімействі Range Rover: він завоював понад 200 міжнародних нагород, включаючи відзнаку «Кращий компактний позашляховик 2016» в Німеччині, Франції, Іспанії і Бразилії.

Джерело – компанiя Winner, офіційний представник Land Rover в Україні

Напишіть відгук

Scroll to top