Архіви

Land Rover представив оновлений Range Rover Sport і його гібридну версію

Вчора, 4 жовтня 2017 року, Land Rover представив оновлений Range Rover Sport і його гібридну версію PHEV загальною потужністю 404 к.с і з 640 Нм крутного моменту. У силову лінійку увійшли бензиновий і дизельний мотори Ingenium V6 і V8 і плагін-гібридний двигун.

Оновлений Land Rover Range Rover Sport – перший крок до повної електрифікації модельного ряду: з 2020 року всі нові автівки Jaguar Land Rover будуть електрифіковані.

Автомобіль вийде на ринок України в 1-му кварталі наступного року, а гібридна версія з’явиться у нас в 2-му кварталі 2018 р.

Range Rover Sport – популярна модель завдяки яскравій спортивній зовнішності і потужності, не випадково її не раз знімали в кіно. З дати дебюту в 2004 році було продано 732 тис. од. по всьому світу.

Оновлений Range Rover Sport PHEV став першим плагін-гібридом британського автовиробника. Силова установка включає бензиновий 300-сильний двигунIngenium об’ємом 2,0 л і електромотор з віддачею в 116 к.с. (86 кВт). Загальна потужність 404 к.с. досягається завдяки постійному повному приводу.

За 6,7 секунди автівка розганяється до 100 км/год і може набрати максимальну швидкість 220 км/год. Для порівняння: флагман Land Rover Range Rover Sport SVR – найшвидший на сьогодні в лінійці Land Rover – видає 575 к.с. і здатний розігнатися до 100 км/год за 4.5 секунди.

Завдяки електродвигуну Range Rover Sport має низький показник викидів СО2 – 64 г/км і проїжджає 51 км на одній зарядці. Водій може вибрати між двома режимами водіння – паралельним гібридним (бензиновий + електричний привід) і режимом ЕV (тільки на електродвигуні з використанням енергії акумулятора). При швидкій зарядці акумулятор повністю заряджається за 2 год 45 хв.

Дизайнери попрацювали над інтер’єром та екстер’єром. Яскравий спортивний вигляд підкреслюють інтелектуальні LED-фaри Pixel-laser, агресивний профіль бампера і нова радіаторна решітка.

У салоні встановлено інформаційно-розважальну систему Touch Pro Duo («Blade») – нове покоління компанії, два 10-дюймових екрани, 14 точок живлення, фірмову систему безключового доступу Activity Key.

Випускати оновлений Land Rover Range Rover Sport будуть на заводі в Соліхалі (Велика Британія).

Джерело: ТОВ «Віннер Груп Україна», офіційний дистриб’ютор автомобілів Jaguar, Land Rover в Україні

Фото від Land Rover

На фото: 2018 Land Rover Range Rover Sport PHEV

Напишіть відгук

Scroll to top