Land Rover показав новий Defender у серії яскравих тізерів

Land Rover показав новий Defender у серії яскравих тізерів

Прем’єра нового позашляховика 2020 Land Rover Defender відбудеться в 2019 році. А поки шанувальникам моделі показали серію тізерів, присвячену Всесвітньому дню Land Rover.

Сьогодні, 30 квітня, Land Rover відзначає World Land Rover Day. Знаменитий Land Rover Series I дебютував в цей день 71 рік тому на автошоу в Амстердамі.

У минулому році автовиробник організував великі урочистості на честь 70-річчя марки. Цього року до пам’ятної дати випустили тізери майбутнього Land Rover Defender.

Тестові автомобілі вже пройшли понад 1,5 млн км в рамках великої програми тестування. Зокрема, в Кенії вони продемонстрували свої позашляхові і буксирувальні здатності.

Програма випробувань складається з більш ніж 45 тисяч тестів в різних частинах світу, від Скелястих гір Колорадо до Заполяр’я, при температурі від -40 °C до +50 °C.

Новий Defender отримає 3 або 5-дверний кузов з короткою і довгою колісною базою відповідно. Поява однокабіного пікапа очікується пізніше.

Дата прем’єри поки офіційно не названа. Land Rover обіцяє представити новинку в кінці 2019 року, можливо, у вересні на автосалоні у Франкфурті або на іншому заході.

Джерело: Land Rover

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *