Land Rover назвав українські ціни на новий Defender

Land Rover назвав українські ціни на новий Defender

Компанія Land Rover оголосила ціни, силову лінійку та комплектації для позашляховика Defender останнього покоління. Українські дилери британського бренду вже приймають попередні замовлення на новинку.

Отже, новий Land Rover Defender йде в Україну. Базова ціна позашляховика починається з 1 мільйона 466 тисяч гривень за модифікацію у 110 кузові, тобто за п’ятидверну. Згодом на ринок надійде і 90-й Дефендер у тридверному виконанні. Автовиробник наразі пропонує Land Rover Defender у п’ятьох варіантах комплектації.

Будь-яка версія оснащена автоматичною коробкою передач та системою повного приводу.

До лінійки двигунів увійшли дизельні агрегати потужністю 200 та 240 к.с., а також бензинові мотори у 300 та 400 к.с.

Один з найпопулярніших у світі позашляховиків у наступній своїй ітерації офіційно представлений 10 вересня 2019 року.

Шлях нового Дефендера до ринку був доволі довгим. Нагадаємо, що модель попередньої ганерації зняли з виробництва ще у січні 2016 року. Трьома роками раніше імпорт легендарного позашляховика був заборонений США, оскільки старі двигуни Land Rover Defender вважалися занадто шкідливими для довкілля.

Проте автовиробник не наважився поставити крапку в історії моделі. До розробки Defender наступного покоління підійшли дуже ретельно. Фактично, зараз перед нами абсолютно нова автівка, до того ж не рамна, а з несучим кузовом.

Позашляхові характеристики нового Defender залишилися на високому рівні. В принципі, модель залишилася впізнаваною. Втім, перед нами сучасний позашляховик, оснащений новітніми технологіями.

Зокрема, вже в базовому варіанті оснащення Standard передбачена система адаптації до дорожніх умов, пневмопідвіска з функцією налаштування її висоти і характеристик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *