Архіви

Land Rover Defender залишиться у виробництві і отримає нове покоління

Land Rover Defender зняли з конвейера минулого року, що викликало непідробне розчаровання прихильників британського бренду і легендарного позашляховика зокрема. Утім, за данними видання Automotive News, компанія-автовиробник вирішила залишити Defender у своїй лінійці і розробити нове його покоління.

Концептуальну версію новинки JLR (Jaguar Land Rover) має продемонструвати наступного року. Серійний варіант нового Дефендера очікується вже у 2019 році.

Спеціальна версія Land Rover Defender 2.000.000

Скоріш за все, позашляховик посадять на ту саму платформу, на якій збудовані Range Rover та Range Rover Sport. Ця алюмінієва архітектура зменшить масу нового Defender зі всіма профітами, що з цього витікають: зменшення витрати пального та емісії вихлопних газів тощо.

Таким чином, наступний Дефендер більше не матиме рами. Однак у автовиробника запевняють, що несучій кузов ніяк не вплине на його видатні позашляхові характеристики, які, без перебільшення, є одними з найкращих у цьому класі.

Шеф-дизайнер Land Rover Гері Мак-Говерн (Gery McGovern) відзначів, що Defender наступної генерації залишиться впізнаваним, за багатьма ретро-рисами.

До силової лінійки позашляховика увійдуть, зокрема, економічні 4-циліндрові мотори сімейства Ingenium. Нагадаємо, що саме через “брудні” силові агрегати Land Rover Defender декілька років тому заборонили продавати у США.

Нове покоління моделі будуть продавати по всьому світові, а, дікуючі новим екологічним моторам, і у Штатах.

Додамо, що Land Rover в Україні пропонує весь свій модельний ряд. Найдешевша модель – кросовер Discovery Stort – коштує від 1,23 млн. гривень.

Фото – Land Rover

Напишіть відгук

Scroll to top