Land Rover Defender отримав нову стильну версію X-Dynamic

Land Rover Defender отримав нову стильну версію X-Dynamic

Новий варіант популярного позашляховика отримав абсолютно особливі кольори обробки окремих елементів кузова, що робить Defender більш стильним і оригінальним.

Головна родзинка Defender X-Dynamic – персоналізація. Так, передній і задній захист днища виконаний в кольорі Silicon Satin. Пластина решітки радіатора, емблема і задні буксирні петлі отримали відтінок Satin Black.

Всі легкосплавні колеса поставляються з покриттями Satin Dark Grey або Gloss Black. Корпуси бічних дзеркал, віконні наклейки, покриття порогів і колісних арок – у відтінку Narvik Black.

У салоні Defender X-Dynamic потрібно відзначити матеріал Robustek – це дуже стійкий матеріал, розроблений на основі текстильних тканин, які використовуються в екстремальних ситуаціях і при активному відпочинку. Він зносостійкий і витримує дію тривалого тертя, має 6-вугільний візерунок і унікальну текстуру.

Версії Defender X-Dynamic S і SE оброблені зернистої шкірою в варіанті в два тони з акцентами матеріалу Robustek. Більш дорожчий X-Dynamic HSE оформляється шкірою Windsor. Крім того, покупець може вибрати п’ять варіантів кольорів сидінь.

І, нарешті, Defender став доступний в трьох нових кольорах кузова – Yulong White, Silicon Silver і Carpathian Grey. Вони пропонуються з декількома варіантами контрастних покриттів даху.

Вперше запропоновано ряд індивідуальних опцій, зокрема, текстильний дах, що складається, для Defender 110 і пакет поліпшення підвіски для Defender 90.

Головні преміальні світлодіодні фари, звукову систему Meridian, проекційний дисплей і протитуманні передні фари до оснащення можна додати окремо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *