Навколо світу

Ламборджині Папи Римського проданий на аукціоні за 716 тисяч євро

Lamborghini Huracán, створений в єдиному екземплярі спеціально для Папи Римського, був виставлений на благодійному аукціоні. Виручені від його продажу кошти підуть на проекти в Іраку, Африці і на допомогу жертвам торгівлі людьми, повідомляє видання Autocar.

Унікальний задньопривідний “папамобіль” пішов з молотка майже за 716 тисяч євро, це в чотири рази дорожче вартості базового Huracán. Суперкар був створений в минулому році для Папи Франциска і подарований йому босом Ламборджині Стефано Доменікалі в Ватикані (він і виконаний в кольорах Ватикану).

З самого початку автомобіль призначався для благодійних цілей. Папа благословив подарунок і … відправив його на аукціон в Монте Карло – RM Sotheby’s Monte Carlo Grimaldi Forum.

Кошти, виручені на аукціоні, Папа Римський передасть для реалізації трьох проектів: надання допомоги християнській громаді в Ніневії в Іраку; Спільноті Папи Івана XXIII, яка допомагає жертвам насильства і торгівлі людьми; італійським асоціаціям, що допомагають жінкам та дітям в Африці.

Незважаючи на отриманий розкішний подарунок сам Папа Франциск надає перевагу скромнішим автівкам. У свою бутність кардиналом він їздив громадським транспортом.

Ватиканом глава католицької церкви переміщується на Renault 4 1984 року. Ford Focus з автопарку Ватикану Папа використовує для поїздок по Італії. При відвідуванні США в 2015 році він їздив на Fiat 500L і Jeep Wrangle.

Напишіть відгук

Scroll to top