Квітнева п’ятірка найпопулярніших кросоверів в США

Jeep Wrangler (2018)
Кросовери і позашляховики в США, звичайно, поступаються за популярністю пікапам, але цей сегмент в країні зростає так само швидко, як і в усьому світі. Яка є п’ятірка лідерів квітня, з’ясовував AutoUniversum.

Відразу варто відзначити, що американці як і раніше не особливо вшановують європейські бренди. Це м’яко кажучи. Наприклад, найпопулярніша модель з Європи – Volkswagen Tiguan – в квітні зайняла лише 58 місце у зведеному рейтингу продажів всіх легкових автомобілів.

Однак повернемося до кросоверів-бестселерів в США.

5 місце – Nissan Rogue

Американського близького родича Nissan X-Trail в минулому місяці придбали понад 23 тисяч покупців, повідомляє CarSaleBase.com. Попит на кросовер в квітні просів на 15%. Модель навіть випала з ТОП-10 в загальному заліку. Однак за підсумками продажів з початку 2018 року Rogue йде дуже непогано – продано майже 140 тисяч одиниць (+33%).

2017 Nissan Rogue


4 місце – Chevrolet Equinox

Головний конкурент Ford Edge розійшовся тиражем в 28 тисяч одиниць з відмінною позитивною динамікою продажів: +36%. З початку року обсяг реалізації перевищив 110 тисяч автомобілів (+33%).

2018 Chevrolet Equinox


3 місце – Honda CR-V

Найпопулярніший кросовер в світі в США втрачає свої позиції. CR-V зовсім небагато випереджає Equinox – на 300 проданих автомобілів, але попит при цьому на модель в квітні впав на 13%. Невтішна динаміка спостерігається і за підсумками реалізації з початку 2018 го (110 тис., -13%).

2017 Honda CR-V


2 місце – Jeep Wrangler

Ми уже писали про зріст попиту на модели марки Jeep у США. У квітні позашляховик Wrangler лише зміцнив цю тенденцію. Його купили майже 30 тисяч осіб, що на 58% більше результату торішнього квітня. Wrangler буквально увірвався в ТОП американського ринку, трохи не дотягнувши до 5 місця в зведеному рейтингу.

2018 Jeep Wrangler


1 місце – Toyota RAV4

31 тисяча продажів при незначному зниженні попиту в квітні. Це відмінний результат і поки перше місце серед кросоверів і позашляховиків. Однак, як бачимо, Jeep Wrangler з такими темпами цілком може перекроїти склад лідерів американського ринку. Втім, як відреагують покупці на новий RAV4, поки прогнозувати важко – кросовер тільки готують до масового виробництва.

2019 Toyota RAV4


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *