Nissan Авторинок

Квітнева лінійка Nissan в Україні: три кросовера і пікап

В середині весни 2020 року Nissan залишився вірним собі і, як і раніше, обмежує лінійку для України всього чотирма моделями.

Хоча Nissan і входить в число компаній-лідерів продажів на українському ринку, автовиробник пропонує доволі скромний асортимент моделей – це кросовери Juke, Qashqai і X-Trail, а також пікап Navara.

Остання модель повернулася в Україну зовсім недавно, тому Ніссану робила і робить касу трійка представників класу SUV.

Втім, невеликий вибір моделей автовиробник компенсує широкою лінійкою варіантів комплектації в різному поєднанні з двигунами, типом приводу і трансмісії.

Nissan Juke

Найбільш демократичний представник Nissan в Україні, компактний кросовер Juke минулого покоління, в середині квітня коштував від 390 гривень. Це якщо машину купувати в рамках фірмової кредитної програми. У разі, коли її 10% річних і інші умови клієнта не влаштовують, або він просто не любить кредити, Juke обійдеться від 435 тисяч гривень.

Для кросовера пропонується сім (!) рівнів оснащення, три двигуни на вибір, механічна або автоматична трансмісія, передній або повний привід. Загалом, найдорожчий Juke обійдеться вже від 733 тисяч.

2015 Nissan Juke image
Nissan Juke

Nissan Qashqai

На вітчизняному ринку Qashqai сьогодні коштує від 571 тисячі гривень. Якщо в кредит, то 522 тисячі. Комплекацій тут менше, три, проте є дизельна версія. Вона обійдеться від 687 тисяч.

Нагадаємо, що саме Qashqai, розроблений на базі Almera, на початку століття буквально врятував компанію Nissan від банкрутства.

2018 Nissan Qashqai image
Nissan Qashqai

Nissan X-Trail

X-Trail також пропонується як з бензиновими двигунами, так і з дизелем. Передній або повний провід, механіка або варіатор, чотири рівні оснащення, автомобілі 2019 року випуску – загалом, вибір є.

Ціни варіюються від 570 тисяч до 1 мільйона гривень.

2018 Nissan X-Trail image
Nissan X-Trail

Nissan Navara

Повторимося, що пікап лише нещодавно повернувся на український ринок, хоча і в своїй новій ітерації. Остання версія Navara стала чудовою альтернативою Toyota Hilux, тим більше, що конкурент тимчасово відсутній на більшості українських складів.

Базова ціна для Navara – 954 тисяч гривень.

Додамо, що пікап виключно дизельний. Мотор 2,3 dCi доступний в двох варіантах потужності – 163 і 190 к.с.

2020 Nissan Navara image
Nissan Navara

Залишити коментар

Scroll to top