Купити авто друга або знайти за оголошенням? Найкращий варіант існує


Купити авто друга або знайти за оголошенням? Найкращий варіант існує

Пропопуємо порівняти пропозиції купити авто друга або придбати машину за оголошенням.

Купити автомобіль друга або вибрати на сайті з оголошеннями? З одного боку, про машину товариша можна дізнатись багато цікавого: технічний стан, строки та якість заміни ременів, фільтрів та комплектуючих, можливі ДТП та майбутні заміни деталей.

З іншого боку, на сайті з оголошеннями можна вибрати будь-яку машину й оформити її в розстрочку. Aсортимент налічує десятки тисяч автівок по країні з різними цінами та пробігом. Який варіант найкращий? На що звернути увагу? Чи є додаткові можливості придбання?

Порівняємо пропозиції купити авто друга та придбати машину з оголошення.

До речі, купити авто друга або за оголошенням можна у розстрочку. Для цього потрібно знайти перевірену компанію, яка допоможе з втіленням думки. Найчастіше компанія пропонує викуп у продавця за його ціною без комісій та відсотків, а після – оформлення машини в розстрочку покупцю.

Тобто можна купити авто друга або транспортний засіб за оголошенням та оформити в розстрочку. Для цього потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код, а також понад 10-15% для сплати першого внеску компанії. Потрібно вибрати найкращу компанію, звернутись до неї за консультацією та висловити бажання купити авто в розстрочку, а також розказати більше про машину.

Можна самому домовитись з власником про такий вид переоформлення, а можна надати компанії номер телефону для проведення консультації зі стороною продавця.

ПланетАвто – українська компанія з 29 майданчиками та 15 роками роботи на ринку. З ними можна купити авто друга, вибрати оголошення в інтернеті на будь-якому сайті та придбати транспортний засіб або просто оформити будь-яку модель з 9000+ оголошень на офіційному сайті PlanetAvto. Стартовий внесок від 10%, термін кредитування – 5 років, онлайн-чат та телефонне консультування – більше подробиць на ПланетАвто.

       1. Купити авто друга хоч раз в житті думав кожен. Це могло бути через якісну модель та імпортну марку, якісний технічний стан та невеликий пробіг, невисоку вартість та знання історії та мінусів машини. Причина може бути різною, проте якщо бажання з’явилось, то потрібно оцінити його з різних сторін.

Позитивним в такому методі стане можливість спілкування з продавцем, отримання більшої частини інформації про стан та нюанси, а також більш комфортне придбання. Серед мінусів: продавець може приховати мінуси машини і цим у майбутньому зруйнувати товариські відносини.

       2. Купити авто з оголошення може кожен, адже наразі на просторах Інтернету можна знайти десятки тисяч різних транспортних засобів. Можна знайти раритетну модель або сучасну з невеликим пробігом, економну маленьку або велику надійну – все це можна придбати в найближчому місті.

Серед плюсів такого шляху: асортимент по Україні, можливість вибрати машину мрії за приємною ціною. Мінуси: приховані дефекти, перекупники, шахраї та можливі пригоди.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.