Архіви

Кросовер KIA Niro встановив рекорд паливної економічності

Майже 6 тисяч кілометрів – відстань між Лос-Анжелесом і Нью-Йорком – кросовер KIA Niro подолав на 4 паливних баках. Витративши 183,59 л бензину, цей «гібрид» заслугував, таким чином,на власний розділ в «Книзі рекордів Гіннеса», повідомляє Planet Today.
2017 Kia Niro

2017 Kia Niro

KIA Niro – це новітній кросовер автовиробника, який відрізняє не тільки наявність гібридної силової установки, але і широкий список інноваційних систем безпеки і сучасних електронних пристроїв. У двох словах, Niro  – це KIA сьогодні.

Якщо бути точним, то кросовер проїхав 5979 кілометрів 500 метрів – це відстань між міськими ратушами Лос-Анжелеса, розташованого на західному узбережжі США, та Нью-Йорка, який знаходиться на східному.

Середня витрата палива Niro склала 3,07 літра на кожну сотню кілометрів. Рекорд встановлений на звичайному серійному автомобілі без яких-небудь доопрацювань.

До екіпажу увійшли дві людини.

Орт Хедрік, віце-президент північноамериканського підрозділу KIA, так прокоментував рекорд:

Ми дуже задоволені показниками паливної економічності, продемонстрованими в ході пробігу новим кросовером KIA Niro. Ми ставили перед собою завдання створити автомобіль, який поєднує в собі практичність, привабливий дизайн і екологічність гібридної силової установки. Те, що KIA Niro зміг подолати такий шлях і навіть встановити рекорд Гіннеса, підтверджує, що своїх цілей ми домоглися.

Додамо, що в пробігу використовувався Niro зі звичайною гібридною установкою. Однак автовиробник вже наступної осені виведе на ринок plug-in-гібридну модифікацію кросовера, яку можна заряджати від зовнішньої електромережі.

У силову установку такого кросовера увійде 103-сильний бензиновий двигун і електромотор потужністю 44 к.с. Трансмісія – роботизована КПП. На одній електротязі паркетник зможе проїжджати до 40 км. Коштувати plug-in-гібридний Niro буде від 25 тисяч євро.

Фото: KIA

Залишити коментар

Scroll to top