Архіви

Кросовер Jaguar F-Pace: названі конкуренти на авторинку України

Перший кросовер марки Jaguar – F-Pace – надійшов у продаж в Україні. «Автомобільні новини» повідомляли про презентацію новинки, а також про технології, які в ній використані. Як нам повідомили в українському представництві автовиробника, F-Pace в нашій країні вже має не тільки прихильників, але й покупців.

Початкова вартість Jaguar F-Pace – 1 447 380 гривень. Хто стане прямим конкурентом британського кросовера на вітчизняному ринку? Сьогодні ми знайомимо читача з варіантами, враховуючи ціну та габарити F-Pace. До речі, остання характеристика новинки – 4 731 х 2 070 х 1 652 мм.

Перш за все, це представники «Великої німецької трійки», а саме: BMW X5 (від 1468 тис. грн.), Audi Q5 (від 1172 тис. грн.) та Mercedes-Benz GLE (від 1384 тис. грн.). Щоправда, зазначені моделі BMW та «Мерседес» трохи більші за «ягуарівський» кросовер, а Q5, навпаки, коротша на 10 см.

Безумовно, серйозну конкуренцію Jaguar F-Pace можуть скласти кросовери Volvo – XC60 (від 1065 тис. грн.) та XC90 (від 1520 тис. грн.).

Напевно, покупців у Jaguar F-Pace будуть відібрати Porsche Macan, Lexus RX та Acura MDX.

Читати далі:

Залишити коментар

Scroll to top