Кросовер Ford Kuga отримає гібридну силову установку

2020 Ford Kuga
Новий Ford Kuga надійде на ринок в 2020 році. Вперше в своїй історії кросовер отримає plug-in-гібридну модифікацію. Її досерійний прототип потрапив в шпигунські об’єктиви на тестах в Північній Америці.

Сегмент кросоверів зростає дуже швидко, і американський автовиробник розуміє, що для повноцінної конкуренції в цій ніші авторинку йому необхідно запропонувати щось особливе. Гібридна Kuga – відмінний варіант.

Тестовий зразок приховує щільний камуфляж. Взагалі кажучи, на поточному етапі розробки ми навряд чи побачимо дизайн нової моделі. Зараз йде обкатка підвіски і силової установки.

Наступна Kuga посаджена на ту ж платформу, що і новий Focus. Це означає, що кросовер третього покоління трохи виросте в розмірах і отримає трохи просторіший салон.

Очікується, що багато елементів дизайну кросовера будуть повторювати стилістику все того ж Focus. Це не дивно, якщо врахувати, що Kuga спочатку розроблялася на базі Фокуса.

До 2022 року Ford має намір представити 40 електрифікованих моделей. Гібридна Kuga стане однією зі складових цього амбітного плану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *